MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

AK Parti İl Gençlik Kolları´ndan Müdürlüğümüze Ziyaret

AK Parti İl Gençlik Kolları´ndan Müdürlüğümüze Ziyaret

AK Parti İl Gençlik Kolları´ndan Müdürlüğümüze Ziyaret

 

     AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Av. İzzeddin Uçan ve Yönetim Kurulu Üyeleri İl Millî Eğitim Müdürü Koca´yı makamında ziyaret etti.

         Tarih şuuru ve gelecek perspektifi olan, okuyan, araştıran, üreten, inisiyatif alan ve emek veren bir gençlik hayali taşıdığını söyleyen Uçan,Kentimizin omurgasını oluşturan tüm dinamikleri göz önünde bulundurarak çoğulcu demokrasiye uygun bir yönetim anlayışı ile oluşturduğumuz yönetimimizin Mersin’in kimliği ile bütünleşeceğine olan inancının tam olduğunu belirterek tanışma amaçlı yapılan bu ziyaretin birlikte şehrimize ve eğitim alanında yapılacak işlere temel oluşturacağını sözlerine ekledi.

         Ziyaretten memnuniyetini ifade eden Koca; eğitim alanında atılacak her olumlu adımda gelen fikirlere açık olduğunu söyledi.

25-08-201625-08-201625-08-201625-08-2016Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.