MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Akdeniz Sosyal Hizmetleri İlkokulunun Öğretmenler Günü Ziyareti

Akdeniz Sosyal Hizmetleri İlkokulunun Öğretmenler Günü Ziyareti

Akdeniz Sosyal Hizmetleri İlkokulundan Öğretmenler Günü Ziyareti

Akdeniz Sosyal Hizmetler İlkokulu Okul Müdürü Ayşen Öznacar, Öğretmenler Günü dolayısıyla Müdürlüğümüzü ziyaret etti. Ziyarette Okul Müdürü Ayşen Öznacar’a Müdür Yardımcısı Utku Kelekçi eşlik etti. İl Milli Eğitim Müdürü Adem Koca misafirlerini makamında kabul etti.

Okul Müdürü Ayşen Öznacar, 24 Kasım Öğretmenler günü dolayısı ile bu ziyareti gerçekleştirdiklerini belirterek, ilimizde göreve başladığı günden bu yana kendilerine her türlü desteği esirgemeyen okullarının ihtiyaçları ile yakından ilgilenen Milli Eğitim Müdürü Adem Koca’ya teşekkür etti.

Yoğun bir tempoda çalışmalarını sürdürdüklerini ifade eden Milli Eğitim Müdürü Koca da Okul Müdürü Ayşen Öznacar’ın göreve başlamasından henüz kısa bir süre geçmesine rağmen okulunda yaptığı olumlu değişiklikleri birkaç defa yakından görme fırsatı yakaladığını söyledi.

              Günün anısına Okul Müdürü Ayşen Öznacar okullarının bahçesinde yetişen zeytin ağaçlarından elde edilen zeytini Milli Eğitim Müdürü Adem Koca’ya takdim etti.

23-11-201523-11-2015

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.