MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Başbakan Yardımcısı Lütfi Elvan, İl Müdürleriyle Toplantı Yaptı

Başbakan Yardımcısı Lütfi Elvan, İl Müdürleriyle Toplantı Yaptı

Başbakan Yardımcısı Lütfi Elvan, İl Müdürleriyle Toplantı Yaptı

Başbakan Yardımcısı Lütfi Elvan, Bölge Müdürleri ve İl Müdürleriyle bir araya gelerek, yatırımlar ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

          Suphi Öner Öğretmenevi’nde gerçekleşen toplantıda,  Başbakan Yardımcısı Elvan’a Vali Özdemir Çakacak eşlik etti. Elvan; toplantıda Mersin’e yapılacak olan yatırımlar hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

        Devam eden projelerde, her hangi bir aksama olmadan yürütüldüğünü ifade ederek: “Devam eden yatırım ve projelerimiz son hızla ilerlemeye devam ediyor. Örneğin Devlet Su İşleri Bölge Müdürlüğü bünyesinde yapımı devam eden 16 göletten 15’i 2016 yılında hizmete girecektir. İl Sağlık Müdürlüğü ile ilgili yatırımlar kapsamında ise Mersin Entegre Sağlık Kampüsü’nün yapımı hızla devam ediyor. Tarsus Devlet Hastanesinin ihale süreci sona erdi. Çalışmaların gayet güzel bir şekilde herhangi bir aksaklıkla karşılaşmadan devam ettiğini görmek memnuniyet vericidir. Bu anlamda Sayın Valimize süreci yakından takip ettiği için teşekkür ediyorum. Bu olumlu tabloyu görmekten çok mutluyum.”diye ifade etti.

Meydana gelecek aksaklıklarla yakından ilgileneceğini ifade eden Elvan; yapılan çalışmalardan memnuniyet duyduğunu söyledi.

   17-12-201517-12-201517-12-2015
17-12-2015
17-12-2015

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.