MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitim Başbakan Yardımcısı Lütfi Elvan’ın da Gündeminde

Eğitim Başbakan Yardımcısı Lütfi Elvan’ın da Gündeminde

Eğitim Başbakan Yardımcısı Lütfi Elvan’ın da Gündeminde

Mersin Valiliği tarafından düzenlenen Muhtarlarla Buluşma Toplantısı Başbakan Yardımcısı Sayın Lütfi Elvan’ın teşrifleri ile 03 Nisan Pazar günü Erdemli,Silifke ve Mut İlçelerimizde gerçekleşti.

Toplantıya Mersin Valisi Özdemir Çakacak, Vali Yardımcıları, Mersin Milletvekilleri, Bölge Müdürleri,il ve ilçe müdürleri yanı sıra Mersin Büyükşehir Belediyesi yetkilileri ve üç ilçenin muhtarları katıldı.

Mersin’in önemli bir sanayi,turizm ve ticaret merkezi olduğu konusuna vurgu yapan Elvan Mersin’in kalkınması için ellerinden gelen her türlü katkıyı yapacaklarını belirtti. Mersin ili içerisinde yapılacak olan reformlardan bahseden Elvan, özellikle eğitim alanında yürütülen çalışmaları yakından ve titizlikle takip ettiğini belirtti. Elvan sözlerine; kalkınmanın ilk adımının eğitimle başladığını eklerken muhtarlara ilimizde yapılacak olan eğitim projelerinden bahsetti.

 

 04-04-201604-04-201604-04-2016

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.