MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Envanter Çalışmaları Masaya Yatırıldı

Envanter Çalışmaları Masaya Yatırıldı

Envanter Çalışmaları Masaya Yatırıldı

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yürütülen envanter çalışmalarını görüşmek amacıyla İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Yusuf Duman’ın başkanlığında toplantı gerçekleştirildi.

Toplantıya; İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Kutlu Tekin Baş, 13 ilçenin inşaat ve emlak şubelerinden sorumlu şube müdürleri ve şefler katıldı.

Programda konuşan Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Duman, Milli Eğitim Bakanlığı İnşaat ve Emlak Dairesi Başkanlığının envanter çalışması konulu yazısını görüşmek üzere toplantıyı düzenlediklerini söyledi.

Yatırım tekliflerinin yapılmasında eksiksiz ve sorunsuz arsa bilgilerinin bildirilmesini isteyen Duman, ayrıca inşaatı tamamlanan ve devam eden yapım işlerinin güncel fotoğraflarının 15 günde bir e-posta ile gönderilmesini talep etti

Müdür Yardımcısı Baş ise iş ve yıllık planların hazırlanarak bir takvim doğrultusunda ekip çalışmaların yürütülmesini, envanter çalışması ile ilgili tabloların eksiksiz ve zamanında doldurulması ve sorunsuz arsa üretilmesi gerektiğini bildirdi.

Konuşmaların ardından envanter tablolarının doldurulması çalışmaları ile ilgili olarak Harita Mühendisi Murat Bağcı ve Harita Teknikeri Cengiz Eroğlu tarafından slayt eşliğinde sunum yapıldı.

02-03-201602-03-2016

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.