MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Fahri Müfettişler İş Başında

Fahri Müfettişler İş Başında

Fahri Müfettişler İş Başında

Tüketici Haftası etkinlikleri dolayısı ile Mersin Ticaret Müdürlüğü’nün düzenlediği Kompozisyon yarışmasında tüm katılımcılara Fahri Tüketici Müfettişliği sertifikası verildi.

Dünya Tüketiciler Günü etkinlikleri çerçevesinde İl Ticaret Müdürlüğünce 5,6,7 ve 8.’inci sınıflar arasında düzenlenen Tüketici Hakları konulu kompozisyon Yarışması’nın ödül töreni Form AVM içinde kurulan platformda yapıldı.

Törene; Mersin İl Ticaret Müdürü Hacı Akif Yıldız, Mersin Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Serbülent Sevdi’nin yanısıra öğretmen ve öğrenciler katıldı.

Etkinlikte konuşan Mersin İl Ticaret Müdürü Hacı Akif Yıldız, “Mersin Ticaret Müdürlüğü olarak misyonumuz kendi haklarının bilincinde olan ve çevresinde bu bilinci aşılayacak fidanlar oluşturmaktı. Bu fahri Tüketici Müfettişlik görevi ile artık siz gençler bu misyonun gerçek sahibisiniz” dedi.  

Birincilik ödülü Ahmet Hocaoğlu Ortaokulundan Ayşe Aslı Devecinin olurken ikincilik Kızılbağ Ortaokulundan Nisa Nur Yer’in üçüncülük ise Kuyuluk Belediye Ortaokulundan Ayşenur Gök’ün oldu.

25-03-201625-03-201625-03-201625-03-2016

  

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.