MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Fatma Aliye Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi Mersin Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nda Çalışmalarıyla Göz Doldurdu

Fatma Aliye Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi Mersin Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nda Çalışmalarıyla Göz Doldurdu

Fatma Aliye Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi Mersin Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nda Çalışmalarıyla Göz Doldurdu

CNR Expo Fuar Merkezi’nde düzenlenen ve 31 Ocak Pazar gününe kadar açık kalacak olan Tarım Gıda ve Hayvancılık Fuarı’nda stant açan Mezitli Fatma Aliye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi çalışmaları ve sergilediği ürünlerle fuarda ilgi odağı oldu.

Fatma Aliye Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi Müdürü Mehtap Şimşek, okullarında mevsimlik çiçekler ve bordür bitkilerinden oluşan süs bitkileri ile kesme çiçek üretimin yapıldığı belirterek,  fuarı gezen çok sayıda kişinin büyük ilgisi ile karşılaştıklarını belirtti.

Tarım, Gıda Teknolojileri ile Çocuk Gelişimi ve Hasta Yaşlı Hizmetleri alanında eğitim verdiklerini kaydeden Şimşek, bu tür fuarlar sayesinde okul olarak öğrencilerinin öğretmenleri ile yaptıkları çalışmaları sergileme fırsatını  yakaladıklarını söyledi.

Başarılarının ardında ekip çalışması olduğunu vurgulayan Şimşek,  Fuarda eğitim camiasını en iyi şekilde temsil etmeye çalıştıklarının altını çizdi.

Kendilerine her türlü desteği veren İl Milli Eğitim Müdürü Adem Koca, İlçe Milli Eğitim Müdürü Dursun Kılıç ve emeği geçen herkese teşekkür eden Şimşek, başta öğretmen ve öğrenciler olmak üzere tüm vatandaşlarımızı fuara davet etti.

 

29-01-2016

29-01-2016

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.