MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

GÜL, HALK EĞİTİM HİZMETLERİ DEĞERLENDİRME TOPLANTISINA BAŞKANLIK ETTİ

GÜL, HALK EĞİTİM HİZMETLERİ DEĞERLENDİRME TOPLANTISINA BAŞKANLIK ETTİ
GÜL, HALK EĞİTİM HİZMETLERİ DEĞERLENDİRME TOPLANTISINA BAŞKANLIK ETTİ

 

Halk Eğitim Hizmetleri Değerlendirme Toplantısı Yenişehir Halk Eğitim Merkezi Toplantı Salonunda yapıldı. Toplantıya; İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Gül, Ticaret İl Müdürü Mahmut Zeybek, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı M. Sabri Özbey, Olgunlaşma Enstitüsü ve  Halk Eğitim Merkezi Müdürleri katıldı.

İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı M. Sabri Özbey’in gündeme ilişkin açıklamalarda bulunduğu toplantı da İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Gül ise halk eğitim merkezlerinden kurum olarak beklentilerini dile getirdi.

Gül,  “Emretmeyi değil hizmet etmeyi esas alan yöneticiler başarılı olur”

Sosyal çevre ve iletişimin önemine değinen Gül, Olgunlaşma Enstitüsü ve Halk Eğitim Merkezlerinin ürünlerinin tanıtımı ve pazarlaması için nelerin yapılması gerektiğini belirtti. İdarecilerin şikâyet eden değil çözüm üreten kişiler olması gerektiğinin altını çizen Gül, bulundukları kurumlarda emretmeyi değil hizmet etmeyi esas alan yöneticilerin başarılı olacağına işaret etti.

 

Destekleme ve yetiştirme kursları başta olmak üzere Ticaret Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü ile imzalanan Kooperatifçilik Geliştirme ve Uyum Eğitimi Programı (KOOP-GEP) protokolüne dair konuların masaya yatırıldığı toplantıda; katılımcılara da söz hakkı tanınarak geçmiş ve gelecek yılların değerlendirilmesi yapıldı.

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı Suphi Öner Öğretmenevi Yanı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81-84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.