MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Akdeniz’de Yapıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Akdeniz’de Yapıldı.
İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Akdeniz’de Yapıldı.            İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Akdeniz’de Yapıldı

 

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğünce her ay farklı bir ilçede gerçekleştirilen İlçe Milli Eğitim Müdürleri toplantısı bu ay Akdeniz ilçesinde yapıldı.

Toplantıya; İl Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Gül, İlçe Milli Eğitim Müdürleri ve ilgili İl Milli Eğitim Yöneticileri katıldı.

Toplantıda, Okul yöneticilerinin görevlendirilmesi süreci, örgün ve yaygın eğitimi destekleme ve yetiştirme kursları, öğrenci nakil ve yerleştirme son durumu, okulların donatım ve ders araç gereç ihtiyaçları, okulların yapım onarım inşaat süreçleri, değişen mevzuatların değerlendirilmesi, okullaşma oranları ve yabancı uyruklu öğrencilerle ilgili yapılan çalışmalar değerlendirildi.

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Gül Kurs Yönergesiyle ilgili bilgi verdi

2014-2015 eğitim - öğretim yılında uygulanmaya başlanan Örgün ve Yaygın Eğitimi Destekleme ve Yetiştirme Kursları Yönergesi ile ilgili bilgi veren İl Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Gül, yönergeyle ilgili ilçelerde ve okullarda yapılan çalışmalarla ilgili İlçe Milli Eğitim Müdürlerinden bilgiler aldı. 

 

Toplantının Ev Sahibi Bu Ay Akdeniz İlçesi Oldu

Toplantının ilçelerinde yapılmasından duyduğu mutluluğu anlatan Akdeniz İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Şimşek, Akdeniz’de yapılan çalışmalarla ilgili bilgiler verdi.

 

            İl Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Gül’ün başkanlığında gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından toplantı sona erdi. 

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı Suphi Öner Öğretmenevi Yanı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81-84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.