MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Gülnar İlçemizde Yapıldı

Toplantıya İl Milli Eğitimi Müdürümüz Hasan Gül, ilçe Milli Eğitim Müdürleri ve İl Milli Eğitim Müdürlüğünden gündemdeki konularla ilgili olan Müdür Yardımcısı ve Şube Müdürleri katıldı. 
İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Gülnar İlçemizde Yapıldı

İl Milli Eğitimi Müdürümüz Hasan Gül başkanlığında her ay gerçekleştirilen İlçe Milli Eğitim Müdürleri toplantısı bu ay Gülnar’da yapıldı.

Toplantıya İl Milli Eğitimi Müdürümüz Hasan Gül, ilçe Milli Eğitim Müdürleri ve İl Milli Eğitim Müdürlüğünden gündemdeki konularla ilgili olan Müdür Yardımcısı ve Şube Müdürleri katıldı.

Toplantı Gülnar Öğretmenevi toplantı salonunda gerçekleştirildi.

 

Toplantı Ev Sahibi İlçenin Sunumuyla Başladı

Ev sahibi Gülnar ilçesindeki eğitim öğretim durumu ve sosyal çalışmaların anlatıldığı,  İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih Burgut tarafından yapılan sunumun ardından toplantı gündem maddelerinin görüşülmesiyle devam etti.

İlimizdeki okullaşma, devamsızlık durumu, yapılacak çalışmalar, yönetici görevlendirmeleri, milli eğitim bakanlığının yöneticileri yetiştirmeye yönelik hizmet içi eğitim takvimi, il milli eğitim müdürlüğü tarafından yeni yöneticilere yönelik çağ üniversitesiyle işbirliği içinde yapılacak seminer, destekleme ve yetiştirme kursları, dershane reklamları ve dershaneler tarafından yapılan seviye tespit sınavları duyuruları, yabancı uyruklu öğrencilere yönelik eğitim öğretim hizmetleri, okullarda bulunan atıl malzemeler, atıl mekanlar ve bunlarla ilgili yapılacak çalışmalar, inşaat yatırım teklifleri, inşaatların son durumu, adaylık eğitimleri, personel hizmet alımları, il milli eğitim müdürlüğü birimlerinden ilçelere aktarılması istenen istek, görüş ve önerilerin konuşulduğu ve değerlendirildiği toplantı Gülnar İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih Burgut tarafından verilen öğle yemeğiyle son buldu. 

 

Toplantının ardından Gülnar ilçesine yapılan Ulu Resort Hoteli ziyaret edildi

Toplantını ardından Ulu Grup tarafından Gülnar ilçesi sahiline yapılan Ulu Resort Hoteli ziyaret edildi. İl Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Gül ve beraberindekiler tesisi gezerek tesis yöneticisi Osman Ulu’dan bilgiler aldılar.

 

Gül: “Konum, tasarım ve donanım olarak örnek bir işletme”

İl Milli eğitim Müdürümüz Hasan Gül, Ulu Resort Hotelinin hem konum olarak hem de tasarım ve donanım olarak farklı olduğunu ifade etti. Gül, hotelin bir boşluğu kapattığı gibi Gülnar’a ve Mersin’e değer katacağını anlattı.

Bundan sonra kendilerinin de bazı çalıştaylarını ve toplantılarını burada yapabileceklerini söyleyen Gül, işletme yöneticilerine teşekkür ederek başarı dileklerinde bulundu.

 

Ulu: “Amacımız yaşadığımız kente bir değer kazandırmaktır”

Yaşadıkları şehre bir değer kazandırma idealiyle bu hoteli inşa ettiklerini söyleyen işletme yöneticisi Osman Ulu farklı anlayış ve konseptleriyle butik kalitede hizmet sunan en iyi otel unvanını önce bölgede daha sonra ülke genelinde kazanmayı hedeflediklerini kaydetti.

Misafirlerimizde yüksek seviyede memnuniyet sağlamak ve kalitemizi daima üst seviyelere çıkarmak için çalışanlar ve şirket sahipleriyle birlikte gayret göstereceklerini de sözlerine ekledi.

 

Eğitimin öneminin farkında olduklarını da belirten eğitim anlamında her türlü işbirliğine ve katkıya hazır olduklarını da anlattı.


 

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı Suphi Öner Öğretmenevi Yanı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81-84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.