MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Tarsus’ta Yapıldı

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğünce her ay farklı bir ilçede gerçekleştirilen İlçe Milli Eğitim Müdürleri toplantısı bu ay Tarsus ilçesinde yapıldı...
İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Tarsus’ta Yapıldı

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Tarsus’ta Yapıldı

 

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğünce her ay farklı bir ilçede gerçekleştirilen İlçe Milli Eğitim Müdürleri toplantısı bu ay Tarsus ilçesinde yapıldı.

 

 Toplantı Öncesi Geleneksel Kaymakam Ziyareti Yapıldı

 Toplantı öncesi her ay yapıldığı gibi ev sahibi ilçenin Kaymakam ziyareti yapıldı. İl Milli Eğitimi Müdür Vekili Erol Özdemir ve İlçe Milli Eğitim Müdürleri Tarsus Kaymakamı Hasan Göç’ü makamında ziyaret edip il ve ilçelerdeki Milli Eğitim çalışmalarıyla ilgili kendisine bilgi verip bir süre sohbet ettiler.

Kaymakam ziyaretinin ardından toplantıya başlamak üzere Tarsus Şelale Toy Bahçesine geçildi.

Toplantıya; İl Milli Eğitimi Müdür Vekili Erol Özdemir, İlçe Milli Eğitim Müdürleri ve ilgili İl Milli Eğitim Şube Müdürleri katıldı.

Toplantıda, Okul yöneticilerinin görevlendirilmeleri, öğrenci kayıt ve yerleştirme durumu, Yeni eğitim öğretim yılına hazırlı durumu, okulların donatım ve ders araç gereç ihtiyaçları, okulların yapım onarım inşaat süreçleri, TEOG kayıt ve nakil işlemleri, değişen mevzuatların değerlendirilmesi, okullaşma oranları ve Suriyeli öğrencilerin eğitim sorunları değerlendirildi

 

Toplantının Ev Sahibi Bu Ay Tarsus İlçesi Oldu

Toplantının ilçelerinde yapılmasından duyduğu mutluluğu anlatan Tarsus İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet sefa Demir, yeni eğitim öğretim yılının ilimize ve tüm ülkemize hayırlı olmasını diledi. Eğitime hazırlık çalışmalarının büyük bir oranda tamamlandığını söyleyen Demir, Tarsus’ta yapılan çalışmalarla ilgili bilgiler verdi.

 

Özdemir: Mersin’de uygulamada birliği sağlamak açısından toplantılar önemli

Her ay gerçekleştirilen toplantıların Mersin genelinde uygulamada birliği ve eğitimde niteliği gerçekleştirebilmek açısından son derece önemli olduğunu söyleyen İl Milli Eğitim Müdürü Vekili Erol Özdemir, toplantı zamanlarının dışında da sürekli iletişim halinde çalışmak gerektiğini kaydetti.

Konuşmaların ardından İl Milli Eğitim Müdürü Vekili Erol Özdemir başkanlığında gündem maddelerinin görüşülmesine başlandı.

İlçe Milli Eğitim Müdürleri aylık toplantısı birlikte yenilen öğle yemeğinin ardından sona erdi.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Yapıldıİlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı.İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı.İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı.İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı.İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı.İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı.

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı Suphi Öner Öğretmenevi Yanı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81-84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.