MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Koca, Şehitliklere Karanfil Bırakarak Dua Etti

Koca, Şehitliklere Karanfil Bırakarak Dua Etti

 

Koca, Şehitliklere Karanfil Bırakarak Dua Etti      

 

            Mersin Şehir Mezarlığında yer alan Şehitlikte vatan için canını feda eden şehitlerimiz için anma töreni gerçekleştirildi. Törene Vali Özdemir Çakacak ve Eşi Sayın Kevser Çakacak, Akdeniz Bölge ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Nejat Atilla Demirhan, Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Kerim Tufan, il ve ilçe protokol üyeleri, şehit ve gazi aileleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

             Mersin Şehitlik Anıtı´na çelenklerin sunulması ve askeri tören kıtası tarafından yapılan 3 el ihtiram atışı ile başlayan program, saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması, şehit kızı Rümeysa Salça’nın okuduğu şiir ve Deniz Yüzbaşı Gökmen Gökçeer’in sunumu ile devam etti. Ardından şehitlikleri Vali Çakacak ve beraberindeki protokol ile gezen İl Milli Eğitim Müdürü Koca şehitliklere karanfil bıraktı.

 

 

   

 

 

 

 

 

 

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı Suphi Öner Öğretmenevi Yanı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81-84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.