MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mersin İl Öğrenci Meclisi Başkanlığına Bozyazı’dan Dolunay Tandoğan Yeniden Seçildi

İl Öğrenci Meclisi Başkanlığı seçimi Akdeniz İleri Ortaokulu konferans salonunda yapıldı. 5 adayın yarıştığı seçimde;
Mersin İl Öğrenci Meclisi Başkanlığına Bozyazı’dan Dolunay Tandoğan Yeniden Seçildi

 

 

Mersin İl Öğrenci Meclisi Başkanlığına Bozyazı’dan Dolunay Tandoğan Yeniden Seçildi

 

İl Öğrenci Meclisi Başkanlığı seçimi Akdeniz İleri Ortaokulu konferans salonunda yapıldı. 5 adayın yarıştığı seçimde; 31 geçerli oyun 13’ünü alan Bozyazı Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencisi Dolunay Tandoğan aynı göreve tekrar seçildi.

 

Tekrar seçilme başarısını gösteren Tandoğan, öğrenci arkadaşlarının güvenlerini boşa çıkarmamaya çalışacağını ve ilimizi Türkiye Öğrenci Meclisi’nde en iyi şekilde temsil etmeye çalışacağını söyledi.

 

Tandoğan, Hedefim Türkiye Öğrenci Meclisi Başkanlığı

 

Kendisine verdiği destek dolayısıyla Bozyazı Kaymakamı Mustafa Erkayıran, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Doğan başta olmak üzere herkese teşekkür eden Tandoğan, hedefinin Türkiye Öğrenci Meclisi seçimlerinde aday olarak başkanlığı Mersin’e getirmek olduğunu belirtti.

 

Akyol, Demokrasi Kültürünün Sınıflara Kadar Yayılmasını İstiyoruz

 

Gençlerimizin demokrasi kültürünü alarak yetişmelerini sağlamanın temel amaçları olduğunu ifade eden İl Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Akyol ise demokrasi kültürünün yerleşmesi amacı ile üzerimize düşen tüm görevi yapmaya hazırız. Bu demokrasi kültürün okullara, sınıflara kadar yayılması gerektiğine inanıyoruz” dedi.

 

 

 

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı Suphi Öner Öğretmenevi Yanı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81-84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.