MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mersin Sinema Derneği Yönetiminden İl Milli Eğitim Müdürümüz Adem Koca’ya plaket

Mersin Sinema Derneği Yönetiminden İl Milli Eğitim Müdürümüz Adem Koca’ya plaket


Mersin Sinema Derneği Yönetiminden İl Milli Eğitim Müdürümüz Adem Kocaya plaket 


        Mersin Sinema Derneği Yönetimi gençlerin gelişimine ve kentte kardeşlik duygusunun yükselmesine verdiği önemden dolayı İl Milli Eğitim Müdürü Adem Koca’ya plaket takdim etti. Mersin Sinema Derneği Başkanı Gürhan Ötün ve Yönetim Kurulu Üyesi Nergiz Demir İl Milli Eğitim Müdürü Adem Koca’yı makamında ziyaret etti.

 

MERSİNEMA Başkanı Gürhan Ötün,  İçel Sanat Kulübü´nde gerçekleştirilen İl Milli Eğitim Müdürümüzün de davetliler arasında yer aldığı ancak yoğun programı nedeniyle katılamadığı "Kardeşimin Filmi" galasını geçtiğimiz hafta gerçekleştirdiklerini söyledi.

 

Yaşları 8 ile 14 arasında değişen 10 çocuğun rol aldığı filmin galasına çok istemesine rağmen katılamadığını belirten Milli Eğitim Müdürü Koca ise çocukların bu filmde filmlerinin hem senaristi hem de yönetmeni ve oyuncusu olduğuna dikkat çekti.

 

İl Müdürü Adem Koca konuşmasının ardından, Mersin Sinema Derneği Başkanı Gürhan Ötün ve Yönetim Kurulu Üyesi Nergiz Demir ile beraber hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

 

 

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı Suphi Öner Öğretmenevi Yanı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81-84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.