MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Meslek Liseleri Bilgilendirme ve Değerlendirme Toplantısı Düzenlendi

Meslek Liseleri Bilgilendirme ve Değerlendirme Toplantısı Düzenlendi

Meslek Liseleri Bilgilendirme ve Değerlendirme Toplantısı Düzenlendi

Meslek Liseleri Bilgilendirme ve Değerlendirme Toplantısı Suphi Öner Öğretmenevi Anamur Salonunda yapıldı. İl Milli Eğitim Müdürü Adem Koca’nın başkanlığında gerçekleşen toplantıya; İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Kutlu Tekin Baş, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Muhammet Çiftçi ve meslek lisesi idarecileri katıldı.

Toplantının açılışında konuşan Milli Eğitim Müdürü Koca, toplantının yapılış amacına değinerek, mesleki eğitimde yaşanan yeniliklerin ve sorunların paylaşılması amacıyla burada bulunduklarını söyledi.

Koca, meslek lisesinde okuyan öğrencilerin başarılarının artırılması ve hayata hazırlanmaları okul müdürlerine büyük yük düştüğünü kaydetti.

     Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Baş ise 8 Şubat 2016’da yetiştirme kurslarının başlayacak olduğunu belirterek, kurs merkezi müdürlerinin sorumluluklarının üzerinde duracağı hususlara dikkat çekti.

         Şube Müdürü Muhammet Çiftçi tarafından yapılan sunumun ardından  mesleki eğitimde yaşanan sorun ve çözümler katılımcılar tarafından gündeme getirildi.

25-12-201525-12-2015

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.