MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mesleki ve Teknik Eğitim Çalıştayı Başladı

Mesleki ve Teknik Eğitim Çalıştayı Başladı

Mesleki ve Teknik Eğitim Çalıştayı Başladı

Mesleki ve Teknik Eğitim Çalıştayı’nın il oturumu Suphi Öner Öğretmenevi Anamur Toplantı Salonunda gerçekleştirildi. Çalıştaya; İl Millî Eğitim Müdürü Adem Koca, Şube Müdürü Cevat Çakar, Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü’nden Şube Müdürü Tarhan Özkaya, Milli Eğitim Uzman Yardımcıları Kader Eren Gülsoy ve Korkut Koçak katıldı

Çalıştayın açılışında konuşan Milli Eğitim Müdürü Koca, Mesleki ve Teknik Eğitim ile ilgili sorunların belirlenmesi ve bu sorunlara ilişkin çözüm önerilerinin taşra teşkilatında görev yapan personel ve sektör temsilcileriyle birlikte istişare edilmesine yönelik olarak düzenlenen Mesleki ve Teknik Eğitim Çalıştayının 07-08 Mart tarihleri arasında gerçekleştirileceğini söyledi.

Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü Şube Müdürü Özkaya’nın konuşması ile devam eden çalıştay programının ilk günü 6 farklı çalışma grubu oluşturuldu.

İlçe milli eğitim müdürlüklerinde mesleki ve teknik eğitimden sorumlu şube müdürleri, mesleki ve teknik eğitim genel müdürlüğüme bağlı okul/kurum müdürleri, alan şefleri, atölye ve laboratuvar öğretmenleri, okul-aile birliği başkanları ve okul öğrenci temsilcileri olmak üzere toplam 43 katılımcıdan oluşan çalışma grupları mesleki eğitimle ilgili hususları görüşerek sunumlarını hazırladılar.

07-03-201607-03-201607-03-201607-03-2016

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.