MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milletvekili Hacı Özkan Brifing Aldı

Milletvekili Hacı Özkan Brifing Aldı

Milletvekili Hacı Özkan Brifing Aldı

Ak Parti Mersin Milletvekili Hacı Özkan, Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Mersin Milli Eğitim Müdürü Adem Koca’yı makamında ziyaret ederek eğitim yatırımları hakkında brifing alan Milletvekili Özkan, görüş alışverişinde bulundu.

Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonunda Milli Eğitim Müdürü, Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ile bir araya gelen Özkan, bütçeden eğitime en büyük payın kendi dönemlerinde ayrıldığını hatırlatarak, son 14 yılda yapılan atılımlarla eğitimin sorunlarını büyük ölçüde çözdüklerini kaydetti.

Yatırımların ve hizmetlerin devam edeceğini kaydeden Özkan,  çalışmalarından dolayı Milli Eğitim Müdürü Adem Koca başta olmak üzere müdür yardımcıları ve şube müdürlerine teşekkür etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Milli Eğitim Müdürü Koca ise göreve başlamasının üzerinden henüz bir yıl gibi kısa bir süre geçtiğini ifade ederek, yaptıkları çalışmaların odağında eğitimde kalitenin artırılması olduğunu söyledi.


21-03-201621-03-201621-03-201621-03-2016

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.