MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Molotoflarla yakılan okulda eğitim aksamadan devam ediyor

Molotoflarla yakılan okulda eğitim aksamadan devam ediyor

Molotoflarla yakılan okulda eğitim aksamadan devam ediyor

Mersin’in Tarsus İlçesinde yüzü kapalı bir grup tarafından Molotof kokteylleriyle yakılan Emine Boro Orta Okulu’nda eğitim öğretim her şeye rağmen devam ediyor.

Yakılan okulda incelemelerde bulunan Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Kutlu Tekin Baş, İlçe Milli Eğitim Müdürü A.Sefa Demir ve Okul Müdürü Yusuf Emrah Ergil’den bilgi aldı.

Bir taraftan bakım ve onarım çalışmaları yapılan okulda Destekleme ve Yetiştirme kurslarına devam eden Matematik Öğretmeni Sibel Çağatay, Fen Bilgisi Öğretmenleri Miray Ademoğlu ve Adnan Yılmaz ile sohbet eden Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Baş öğretmenleri çalışmalarından dolayı tebrik etti.

Öğretmenler ise öğrencileri ile bir arada bulunmaktan duydukları memnuniyeti ifade ederek, desteklerini esirgemeyen İl Milli Eğitim Müdürü Adem Koca’ya ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Sefa Demir’e müteşekkir olduklarını belirttiler.

Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Baş ise yaptığı açıklamada, bu zor günlerde öğretmenlerimizin gösterdiği fedakârlıkların gelecekle ilgili umutları artırdığını belirterek, okulda tadilatın hala sürdüğünü, eğitim öğretim faaliyetlerinin özverili öğretmenlerimizin rehberliğinde aksamadan devam ettiğini söyledi.

29-12-201529-12-2015

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.