MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MTSK Sınav Komisyonu Toplantısı Yapıldı

MTSK Sınav Komisyonu Toplantısı Yapıldı

MTSK Sınav Komisyonu Toplantısı Yapıldı

Motorlu Taşıt Sürücü Kursları Sınav Komisyonu Toplantısı Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonunda yapıldı. Toplantıya; Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü Özel Kurumlar Daire Başkanı Ali Karagöz, İl Milli Eğitim Müdürü Adem Koca, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hasan Lütfi Akdan, Özel Öğretim Ölçme ve Değerlendirme Uzmanı Burcu Parlak, merkez ilçelerin sınavlardan sorumlu şube müdürleri ve sınav merkezi okul müdürleri üyeleri katıldı.

Toplantının açılışında konuşan Daire Başkanı Karagöz, Merkezi Sistem Sınav Yönergesinin Bölge Sınav Yürütme Komisyonu ile ilgili 11.maddesi, Bina Sınav Sorumlusu ile ilgili 13.maddesi ve salon görevlileri ile ilgili 14. maddesine ilişkin açıklamalarda bulundu.

2015 yılında yapılacak MTSK test sınavlarında dikkat edilecek hususlara ilişkin bilgilendirmenin Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından yapıldığını ifade eden Milli Eğitim Müdürü Koca da toplantının gündemine değindi.

 Konuşmaların ardından toplantıda sınavlarda yaşanan ve yaşanabilecek olası sorunlar ve çözüm önerileri hakkında katılımcıların görüşü alındı.  

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı Suphi Öner Öğretmenevi Yanı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81-84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.