MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Samiye Naim Vakfından Müdürlüğümüze Ziyaret

Samiye Naim Vakfından Müdürlüğümüze Ziyaret

Samiye Naim Vakfından Müdürlüğümüze Ziyaret

Samiye Naim Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Filiz Doğanay, Milli Eğitim Müdürümüz Adem Koca’yı makamında ziyaret etti.

Yönetim Kurulu Başkanı Filiz Doğanay’a ziyarette Gülnar Kaymakamı İsmail Pendik ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih Burgut eşlik etti.

Başkan Doğanay, Samiye NAİM Eğitim Vakfı olarak bugün imzalayacakları protokolle Gülnar ilçesinde 9 derslikli bir ilkokul ve ortaokul yaptıracaklarını söyledi.

Vakfın Kurucusu merhume Samiye Sakaryalı’nın Gülnar ilçesinde çok zor koşullarda ilkokul öğrenimini tamamladığını belirten Doğanay, bu nedenden dolayı özellikle kız çocuklarının aynı sıkıntıları çekmemesi için vakıf olarak eğitim yatırımlarını önemsediklerini kaydetti.

Vakıf ile yapacakları protokolle bir ilkokul ve ortaokulu ilimize kazandıracaklarını ifade Milli Eğitim Müdürü Koca ise vakfın ilimiz eğitimine katkıları ve kazandırdıkları üzerinde durdu.

Eğitime yaptığı katkılardan dolayı Vakfa ve Başkanı Filiz Doğanay’a teşekkür eden Koca, vakıf ile temaslarının devam edeceği mesajını verdi.

11-04-201611-04-2016

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.