MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SAYIN VALİMİZ MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

SAYIN VALİMİZ MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

VALİ ÇAKACAK, İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNÜ ZİYARET ETTİ

 

Mersin Valisi Özdemir Çakacak, İl Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret etti. Vali Çakacak’ı İl Milli Eğitim Müdürü Adem Koca, Maarif Müfettişleri Başkanı, Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri karşıladı.

 

Karşılamanın ardından Vali Çakacak ve Milli Eğitim Müdürü Koca hizmet binası içerisinde halk eğitim merkezlerinde yapılan ürünlerin sergilendiği panoları inceledi. Vali Çakacak, sergilenen ürünlere ilişkin halk eğitimlerden sorumlu Müdür Yardımcısı M.Sabri Özbey’den bilgi aldı.

 

Daha sonra Vali Çakacak, görevine yaklaşık 2 ay önce atanan İl Milli Eğitim Müdürü Adem Koca ile makamında görüşme gerçekleştirdi. Oldukça samimi bir havada geçen görüşmede Vali Çakacak, İl Milli Eğitim Müdürüne yeni görevinde muvaffakiyet diledi.

 

            İl Milli Eğitim Müdürü Adem Koca ile Vali Özdemir Çakacak arasında yapılan görüşme kısa bir bilgilendirmenin ardından son buldu.

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı Suphi Öner Öğretmenevi Yanı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81-84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.