MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin Ziyareti!

Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin Ziyareti!

 Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin Ziyareti!

TÜBİTAK Yarışmasında Bölge Birincisi olan Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, Okul Müdürü Mustafa Yiğiter, Müdür Yardımcısı Mesut Akkoyun, Danışman Öğretmenler Tamer Tatlıses ve Aydın Dönmezoğlu eşliğinde Milli Eğitim Müdürlüğümüzü ziyaret etti.

Misafirlerini makamında ağırlayan Milli Eğitim Müdürü Adem Koca, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirtti.

 Okul Müdürü Yiğiter, TÜBİTAK Bölge Finalinde  okul olarak başarılı bir netice almanın sevincini yaşadıklarını ifade ederek,  Yusuf Kaan Atahan ve Atilla Gök isimli öğrencileri tarafından hazırlanan danışman öğretmenliğini Tamer Tatlıses´in yaptığı  "Akıllı Anahtar" projesinin Türkiye Finaline katılacağını söyledi.

Yiğiter, Adana Bölge finalinde Aydın Dönmezoğlu’nun danışman öğretmenliğini yaptığı  "Annem Kulağı ile Görüyor Gönlüyle hissediyor" projesinin Atahan Atalay, Mehmet Ali Karatepe isimli öğrenciler tarafından hazırlandığını kaydetti.

Önemli olanın TÜBİTAK benzeri yarışmalara katılarak bu heyecana ortak olmak olduğunu belirten Milli Eğitim Müdürü Koca, TÜBİTAK Bölge Finalinde bu yıl geçen yıldan daha iyi bir netice aldıklarının ifade etti.

Başarılı idareci, öğretmen ve öğrencileri tebrik eden Koca, kendi rekorlarını kıran Mersin´in tabiri caizse tüm  rekorlarını alt üst ettiğine dikkat çekti.

Koca, Ankara´da yapılacak Türkiye Finaline katılacak idareci, öğretmen ve öğrencilere başarı diledi ve mutlu haberlerini almayı beklediklerini ifade etti.

15-04-201615-04-201615-04-201615-04-2016

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.