MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Tarsus ve Çamlıyayla İlçe Mili Eğitim Müdürlüklerini ziyaret eden Mersin İl Milli Eğitim Müdürü Adem Koca,yapılan çalışmalar ile ilgili brifing aldı.

Tarsus ve Çamlıyayla İlçe  Mili Eğitim Müdürlüklerini ziyaret eden Mersin İl Milli Eğitim Müdürü  Adem Koca,yapılan çalışmalar ile ilgili  brifing aldı.

Tarsus ve Çamlıyayla İlçe  Mili Eğitim Müdürlüklerini ziyaret eden Mersin İl Milli Eğitim Müdürü  Adem Koca,yapılan çalışmalar ile ilgili  brifing aldı.

Tarsus ve Çamlıyayla İlçe  Mili Eğitim Müdürlüklerini ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürümüz yapılan çalışmalar ile ilgili  brifing aldı.

İlçe ziyaretlerine devam eden İl Milli Eğitim Müdürü Koca, Tarsus Milli Eğitim Müdürü Ahmet Sefa Demir ile birlikte Tarsus Kaymakam Vekili ve Çamlıyayla Kaymakamı Gülhani Ozan Sarı’yı makamında ziyaret etti.

Eğitimde başarı çıtasının daha yükseklere çıkarılmasını hedeflediklerini ifade eden İl Milli Eğitim Müdürü Koca, ilçe Milli Eğitim Müdürlüklerini ziyaret ederek, mevcut duruma ilişkin yerinde bilgi aldıklarını söyledi.

Kaymakam Gülhani Ozan Sarı da gerek Tarsus gerekse Çamlıyayla ilçelerinde eğitimde başarı çıtasının yükseltilmesi konusunda her türlü desteği vermeye hazır olduklarını kaydetti.

Brifingin ardından İlçe milli eğitim yönetici ve personellerine başarı dileklerinde bulunan Koca, Tarsus’danayrılarak Çamlıyayla’ya geçti.

Çamlıyayla ziyaretinde İlçe Milli Eğitim Müdürü ve Şube Müdürleri ile birlikte Belediye Başkanı İsmail Tepebağlı’ya nezaket ziyaretinde bulunan Koca, eğitim öğretim faaliyetleri ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün iş ve işlemlerine ilişkin İlçe Milli Eğitim Müdürü İslam Sarı’dan bilgi alarak ilçe ziyaretini tamamladı.

 

 

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı Suphi Öner Öğretmenevi Yanı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81-84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.