MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TÜBİTAK Şampiyonu Okuldan Müdürlüğümüze Ziyaret

TÜBİTAK Şampiyonu Okuldan Müdürlüğümüze Ziyaret

TÜBİTAK Şampiyonu Okuldan Müdürlüğümüze Ziyaret  

02-06 Mayıs 2016 tarihleri arasında Ankara Ticaret Odası Congresium Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirilen “Ortaöğretim Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması Türkiye Finallerinde Psikoloji alanında Türkiye 3.’sü olan Mersin Abdülkadir Perşembe Vakfı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi idareci, öğretmen ve öğrencileri Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret etti.

Okul idarecileri ve danışman öğretmen Özcan Zorlu eşliğinde Milli Eğitim Müdürü Adem Koca’yı ziyaret eden Abdülkadir Perşembe Vakfı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesiöğrencisi Gamze Kekik Elen Kurultay Gebelik Döneminde Bazı Değişkenler Açısından Hamilelerin Algıladıkları Eş Desteği Konulu projesi ile Türkiye 3.’sü oldu.

İlimizden iki okulun aldığı başarılı sonuçların kendilerini gururlandırdığını ifade eden Milli Eğitim Müdürü Koca, gerek İçel Anadolu Lisesi gerekse Mersin Abdülkadir Perşembe Vakfı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin ilimizi başarı Ankara’da yapılan finallerde başarı ile temsil ettiklerini söyledi.

            Alınan derece ve güzel sonuç için başarılı idareci, öğretmen ve öğrenciyi tebrik eden Koca, öğrenciye yaşamında başarı diledi.

13-05-201613-05-2016

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.