MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Türkiye Gençlik Vakfı ile Protokol İmzalandı

 Türkiye Gençlik Vakfı ile Protokol İmzalandı

Türkiye Gençlik Vakfı ile Protokol İmzalandı

Türkiye Gençlik Vakfı Genel Başkan Yardımcısı Suat Kır, Vakfın Mersin İl Temsilcisi Okan Özer ve yönetim kurulu üyeleri Milli Eğitim Müdürü Adem Koca’yı makamında ziyaret etti.

Genel Başkan Kır, TÜGVA’nın gençliğin sosyal, fiziksel, zihinsel, ruhsal ve manevi gelişimlerini önemseyen; bu yaklaşımlarla düşünen, tasarlayan ve hayatlarına temas eden bir misyon ile kendini devamlı geliştiren, yenilikçi ve nitelikli insan oluşumuna katkı sağlamayı misyon edindiğini söyledi.

Milli Eğitim Müdürü Koca’da milli ve manevi değerlerimizin milletimiz için önemine değinerek, gençlerimizin bu değerleri benimsemiş olarak yetişmesinin medeniyet inşamızda sağlayacağı katkıya dikkat çekti.

Ziyaretin sonunda ortaokul ve lise öğrencilerine yönelik medeniyet ve değerler protokolü Milli Eğitim Müdürü Adem Koca ve Türkiye Gençlik Vakfı Genel Başkan Yardımcısı Suat Kır tarafından imzalandı. 

07-04-201607-04-201607-04-201607-04-2016

 

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.