MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Uyuşturucu ile Mücadele Kurulu Toplantısı

Uyuşturucu ile Mücadele Kurulu Toplantısı

 

Uyuşturucu ile Mücadele Kurulu Toplantısı

Uyuşturucu ile Mücadele Kurulu Toplantısı Valilik Konferans Salonunda yapıldı. Vali Özdemir Çakacak Başkanlığında gerçekleşen toplantıya İl Milli Eğitim Müdürü Adem Koca´nın da aralarında bulunduğu üst düzey kamu kurum ve kuruluşları temsilcileri katıldı.

Toplantının amacına değinen Vali Çakacak, uyuşturucu ile mücadele sürecinde mevcut durumu tespit etmek ve hazırlanan eylem planı kapsamında uygulanması gereken faaliyetlerin ilgili kurum ve kuruluşlarla işbirliği ve koordinasyon içinde yürütülmesini ve takibini il düzeyinde sağalmayı amaçladıklarını kaydetti.  

 Fiziksel ve ruhsal açıdan sağlıklı bireyler olarak yetiştirmenin önemine dikkat çeken Çakacak, özellikle gençlerimizin sağlıklı bireyler olarak yetişmesinin kendileri için hayati önem arz ettiğini kaydederek, ihtiyaç duyulan ilçelerde uyuşturucu ile mücadele kurulları oluşturulacağını ve bu kurullara Kaymakamların başkanlık edeceğini belirtti.  

Uyuşturucu ile mücadelede gelinen noktayı değerlendirmek istediklerini ifade eden Çakacak, yapılması gerekenleri de toplantı vesilesi ile masaya yatırmak istediklerini ifade etti.  

Konuşmanın ardından sunum üzerinden uyuşturucu ile mücadelede gelinen son durum katılımcıların bilgisine sunuldu. 

26-10-201626-10-201626-10-2016

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.