MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yetimler Sporla Buluşacak

Yetimler Sporla Buluşacak

Yetimler Sporla Buluşacak

Mersin İHH İnsani Yardım Derneği ve Mersin Gençlik Merkezi organizasyonunda düzenlenen Yetimler Gençlik ve Sporla Buluşacak Projesinin tanıtım toplantısı Suphi Öner Öğretmenevinde yapıldı.

Toplantıya; İl Milli Eğitim Müdürü Adem Koca, İHH İnsani Yardım Vakfı Mersin Şube ve Platform Başkanı Mesut Kayacı, Mersin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Mersin Gençlik Merkezi Müdürü Fatih Nacar’ın yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.

Toplantının açılışında konuşan Milli Eğitim Müdürü Koca, yetim çocukların Peygamber Efendimizin emanetleri olduğunu belirterek, yetimlere sahip çıkan bu gibi projelere kurum olarak katkı sunmaktan ve içerisinde bulunmaktan büyük onur duyacaklarını ifade etti.

İHH İnsani Yardım Vakfı Mersin Şube Başkanı Kayacı ise İHH İnsani Yardım Vakfı olarak yetimleri değer olarak gördüklerini belirterek, yetim çocuklara yönelik yürüttükleri projelerle yetim çocuklarımıza yalnız değilsiniz mesajını verdiklerini söyledi.

Konuşmaların ardından yetim çocuklara yönelik yürütülecek sportif faaliyetler ve projenin içeriği ile ilgili katılımcılar bilgilendirildi.


29-01-2016
29-01-2016

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.