MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yüzüncü Yıl Üniversitesi ve Van İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Biriminden oluşan Proje Ekibi Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti

Yüzüncü Yıl Üniversitesi ve  Van İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Biriminden oluşan Proje Ekibi Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti

 

Yüzüncü Yıl Üniversitesi ve  Van İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Biriminden oluşan Proje Ekibi Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti

Yüzüncü Yıl Üniversitesi ve Van İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Biriminden oluşan proje ekibi Ortaokul ve Lise Öğrencilerinin Başarı Durumlarının Araştırılması Projesi kapsamında Müdürlüğümüzü ziyaret etti. 

100.Yıl Üniversitesi’nden Doç. Dr. Hasan Basri Memduhoğlu, Yardımcı Doçent Ahmet Yayla ile Van İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Biriminden Hakan Durgun ve Ömer Yıldız’dan oluşan proje ekibini İl Milli Eğitim Müdürü Adem Koca makamında ağırladı.

Makamda bir süre proje ekibi ile sohbet eden İl Milli Eğitim Müdürü Koca, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Koca, aynı zamanda iki il arasındaki işbirliğinin artırılmasına yönelik düşüncesinden bahsetti. 

Proje ekibi adına konuşan Doç. Dr. Hasan Basri Memduhoğlu ise Van ili Ortaokul ve Lise Öğrencilerinin Başarı Durumlarının Artırılması Projesi kapsamında ilimizde bulunduklarını belirterek, Mersin’de eğitimde iyi örnekler çalışmalarını yerinde görmek, bilgi alışverişi ve değerlendirmelerde bulunmak üzere 2 günlük bir çalışma ziyareti planladıklarını söyledi.

Görüşmenin sonunda Doç.Dr. Memduhoğlu, ziyaretin anısına İl Milli Eğitim Müdürümüze yöresel motifli bir tabak hediye etti.

Makamda yapılan görüşmenin ardından proje ekibi ile İl Milli Eğitim Müdürü Adem Koca toplantı salonuna geçti. İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Mehmet Akyol, Murat Bağış ve Ahmet Türkkan’ında bulunduğu toplantıda proje ekibi ile ilimizin temel eğitim, mesleki eğitim ve orta öğretim alanındaki mevcut durumu sunum üzerinden paylaşıldı.

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı Suphi Öner Öğretmenevi Yanı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81-84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.