MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

1. Dönem Puanı Oluşmayan Öğrenciler Hakkında (ACELE VE GÜNLÜDÜR).

1. Dönem Puanı Oluşmayan Öğrenciler Hakkında (ACELE VE GÜNLÜDÜR).

Milli Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Genel Müdürlüğünün 29/02/2016 tarih ve 2321660 sayılı yazılı ve uygulamalı sınavlar konulu resmi yazısında belirtildiği üzere;

“ Yazılı/Uygulamalı sınav puanlarının derslerin özelliğine göre ayrı ayrı değerlendirilmesi, uygulama puanlarının performans hanesine yazılmaması gerekmektedir. 2015-2016 eğitim ve öğretim yılının 1. Dönemine ait puanlarında e-okul sisteminde yer alan doğru not giriş hanesine yazıldığının kontrol edilmesi ve raporlanan öğrenci bilgilerinin gözden geçirilmesi hususlarında gereği rica edilmektedir.”

 

İlgi yazı gereği gerekli kontrollerin/gözden geçirme işlemlerinin 05/05/2016 Perşembe (bugün ) günü saat 14:00’ e kadar tamamlanması gerekmekte olup, öğrencilerin herhangi bir mağduriyet yaşamaması için gerekli işlemlerin ivedilikle yapılması ilgili kurumlara duyurulur. 1. Dönem Puanı Oluşmayan Öğrenci Sayıları listeleri ilçe milli eğitim müdürlüklerinin e-posta adreslerine gönderilmiştir.

 

ÖNEMLİ NOT :1. Dönem Puanı Oluşmayan Öğrenci Listelerini almak için Ortaöğretim Kurum İşlemleri / Not İşlemleri / 1. Dönem Puanı Oluşmayan Öğrenci Sayıları ekranından sınıf şube seçerek veya raporlar (yazıcı simgesi) menüsünden tüm sınıflar seçilerek alınabilmektedir.

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.