MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

10-14 Eylül 2018 Mersin Öğretmen Akademisi Faaliyetleri

10-14 Eylül 2018 Mersin Öğretmen Akademisi  Faaliyetleri

Müdürlüğümüz tarafından öğretmenlerin Mesleki Gelişim Çalışmaları kapsamında yürütülen Mersin Öğretmen Akademisi faaliyetleri 10-14 Eylül 2018 tarihleri arasında yapılması planlanmaktadır. Planlanan eğitimler, eğitim yöneticisi ve öğretmenlere yönelik olacaktır. 

Söz konusu eğitim için başvurular; https://goo.gl/forms/Bu0HlWczIoqsbvbi1  adresinden gerçekleştirilecektir. Eğitim çalışmalarına başvuru yapacak idareci ve öğretmenlerin izinlerinin alınması ve sürecin daha sağlıklı yürütülmesi için öncelikle https://www.mersinogretmenakademisi.com adresinden katılımcılar bölümündeki açıklamaların okunması, daha sonra eğitimlerin içeriklerini, tarihlerini, katılımcı profili ve katılımcılardan beklentiler ile ilgili bilgilerin gözden geçirilmesi gerekmektedir. Birden fazla eğitime katılmak isteyenlerin, tarihlerin çakışmamasına dikkat ederek formu ikinci kez en geç 05.09.2018 saat 17:00’a kadar doldurup göndermeleri sonucunda katılımcı listeleri belirlenecek olup, katılımcıların izin işlemleri için Valilik Onayı Müdürlüğümüzce alınacak ve eğitimle  ile ilgili gerekli bilgilendirmeler  yapılacaktır.

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.