MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
22inci Ahilik Kültürü Haftası Kutlandı
![22inci Ahilik Kültürü Haftası Kutlandı](/meb_iys_dosyalar/2015_05/k_15091030_7ea5b94f90b845b58c1a05a30225e258.jpg)
22’inci Ahilik Kültürü Haftası Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenen törenle kutlandı. Mersin Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (MESOB) tarafından düzenlenen törene; Vali Özdemir Çakacak, Milletvekili Aytuğ Atıcı, Akdeniz Bölge ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Nejat Atilla Demirhan, Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz´ın yanısıra Milli Eğitim Müdürümüz Adem Koca´da iştirak etti.