MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

24 DERSLİKLİ İLKOKUL YAPIM PROTOKOLÜ

 24 DERSLİKLİ İLKOKUL YAPIM PROTOKOLÜ

             Mersin Valiliğimiz koordinatörlüğünde, Mersin Uluslararası Liman İşletmesi'nin (MIP) hayırsever olarak taraf olduğu hayır işleri kapsamında Mersin Valiliğimiz, Mersin Uluslararası Liman İşletmesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz arasında "Yenişehir İlçesi Menteş Mahallesine 24 Derslikli İlkokul Yapımı ve Çevre Düzenlemesi" protokolü imzalandı.

            Mersin Valimiz Sayın Ali Hamza PEHLİVAN başkanlığında, Valilik toplantı salonunda gerçekleştirilen imza törenine; Vali Yardımcısı Sayın İbrahim KÜÇÜK, MIP Genel Müdürü Sayın Ajay Kumar SİNGH, MIP İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişim Grup Müdürü Sayın Nuri PEKER, MIP Kamu ve Gümrük İlişkiler Müdürü Sayın Metin ALTINSOY ve İl Milli Eğitimi Müdürümüz Sayın Adem KOCA katıldı.

            İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Adem KOCA, "Farklı kurumlarımızın, firmalarımızın, iş insanlarımızın destekleriyle ilimize yeni okullar kazandırmaya devam ediyoruz. Sayın Valimiz başkanlığında MIP firmasıyla imzaladığımız Protokol kapsamında, Mersin İli Yenişehir İlçesinde mülkiyeti Menteş Mahallesi 11.121 ada 2 parsele 'Yenişehir Mersin Uluslararası Limanı İlkokulu' adıyla 24 derslikli İlkokul binası, çevre düzenlemesi de dahil olmak üzere anahtar teslim şekilde yapılacak ve Milli Eğitim Bakanlığımıza teslim edilecektir. Biz Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak projenin tamamlanması için her türlü desteği sağlayacak, gerekli incelemeleri yapacağız. Bu protokolün imzalanmasından olayı Sayın Valimize şükranlarımı sunuyor, eğitim camiasını yalnız bırakmayan MIP'ye en kalbi duygularımla teşekkür ediyorum." dedi.

 

13-06-202313-06-202313-06-202313-06-202313-06-202313-06-2023

 

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.