MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"81 ÇALIKUŞU MERSİN" E DERGİMİZ İKİNCİ SAYISIYLA YAYIMDA
![](/meb_iys_dosyalar/2022_02/28232503_01.jpg)
Mersin Milli Eğitim Müdürlüğü olarak ilimizde gerçekleştirdiğimiz çeşitli etkinliklerden, öğretmen ve öğrencilerimizin verimlerinden ve iyi örneklerden oluşan e dergimizin ortaya çıkmasında emeği geçen tüm meslektaşlarımıza teşekkür eder, her sayımızda daha zengin bir içerikle sizlerle buluşmak üzere iyi okumalar dileriz.
Dergiye ulaşmak için Tıklayınız
Dergiye ulaşmak için Tıklayınız