MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ACI KAYBIMIZ
![ACI KAYBIMIZ](/meb_iys_dosyalar/2015_04/k_24123217_28143331_11234749_vefat_ve_bassagligi_.jpg)
YAŞAMINI EĞİTİME HİZMETE ADAMIŞ, KURUMUMUZDA 1998-2014 YILLARI ARASINDA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ VE MÜDÜR YARDIMCILIĞI YAPAN MAHMUT AKGÜL´Ü KAYBETMENİN DERİN ÜZÜNTÜSÜNÜ YAŞIYORUZ. (MERHUMUN CENAZESİ 23 NİSAN 2015 PERŞEMBE GÜNÜ MEMLEKETİ NİĞDE´NİN BOR İLÇESİNDE DEFNEDİLMİŞTİR.)
DEĞERLİ MESLEKTAŞIMIZA EĞİTİM CAMİASI OLARAK ALLAH´TAN RAHMET, YAKINLARINA VE TÜM SEVENLERİNE BAŞSAĞLIĞI DİLİYORUZ.
MERSİN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ