MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Anadolu Vakfı ile Değerli Öğretmenim Projesi Protokolü İmzalandı

Anadolu Vakfı ile Değerli Öğretmenim Projesi Protokolü İmzalandı

Anadolu Vakfı ile Değerli Öğretmenim Projesi Protokolü İmzalandı

          Mersin İl Millî Eğitim Müdürlüğü ve Anadolu Eğitim ve Sosyal Yardım Vakfı arasında " Sosyal Girişimcilik" teması ile düşünen, sorgulayan, araştıran toplum modelinin oluşturulmasına katkı sağlamaya yönelik; " iletişim" teması ile sınıf içinde, aile ve sosyal yaşamda kendi misyonu doğrultusunda öğretmen ve idarecinin sosyal ve iş hayatına yönelik iyileştirmeler yapılmasını hedefleyerek, değindiği toplumsal ve sosyal ihtiyacı veya sorunu çözecek sürdürülebilir sistemler kurabilme becerileri kazanmalarını sağlamak amaçlı öğretmen ve idarecilere yönelik faaliyetlerinden " Değerli Öğretmenim" projesi protokolü imzalandı.

           Protokol imzası sırasında Anadolu Eğitim ve Sosyal Yardım Vakfı Yönetim Kurulu Başkan Vekili Nilgün Yazıcı, Genel Müdür Selim Güven, Proje Müdürü Nil Çeltekin yanısıra Millî Eğitim Müdür Yardımcıları Kutlu Tekin Baş ve Emre Duru hazır bulundu.

            8 Mart Dünya Kadınları Günü olması nedeniyle misafirlerine çiçek hediye eden Koca, Protokolün Müdürlüğümüze ve Vakıfa hayırlı olmasını dilediğini belirtti.

  

08-03-201708-03-201708-03-201708-03-201708-03-2017

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.