MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ANAMUR İLÇE MEM'DEN MÜDÜRLÜĞÜMÜZE ZİYARET

ANAMUR İLÇE MEM'DEN MÜDÜRLÜĞÜMÜZE ZİYARET

Anamur İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın İlyas MERCAN ve Şube Müdürleri, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Fazilet DURMUŞ' u makamında ziyaret ettiler.

Sayın İlyas MERCAN ve Şube Müdürlerimiz, Sayın Fazilet DURMUŞ' a yeni görevinde başarılar dilediler.

Ziyarette İl Milli Eğitim Müdürümüz, Anamur ilçemizde yürütülen eğitim öğretim faaliyetleri ilgili bilgi aldı. Süreçle ilgili görüş alışverişinde bulunulan görüşmede Sayın DURMUŞ, "Sevgili meslektaşlarım, bizim burada bulunma sebebimiz evlatlarımızın aydınlık geleceğidir. Onların en iyi şekilde eğitim almaları için gerekli unsurları temin ve tesis etmektir. Sevgi diliyle, tebessümle, birlik ve beraberlik temelinde, ortak bir dille çalışacağız. Her evladımız, ülkemizin geleceğidir. Bu bilinçle meslektaşlarımızla, velilerimizle iş birliği ve iletişim halinde olarak Türkiye yüzyılına yakışır şekilde eğitimimizi daha da yükselteceğiz. Sizlere emekleriniz, gayretiniz için teşekkür ediyor, başarılı çalışmalarınızın devamını diliyorum. Anamur ilçemize benden selam olsun; evlatlarımın gözlerinden öpüyor, tüm meslektaşlarımın öğretmenler gününü kutluyor, hep birlikte sağlıklı, mutlu, başarılı bir eğitim öğretim yılı geçirmeyi temenni ediyorum." dedi.

 

22-11-202322-11-202322-11-2023

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.