MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BİLSEM YÖNETİCİLERİYLE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

BİLSEM YÖNETİCİLERİYLE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Adem KOCA başkanlığında ilimiz genelindeki BİLSEM yöneticileriyle değerlendirme toplantısı yapıldı.

BİLSEM kurumlarında yıl içinde yapılan ve gelecek eğitim öğretim yılı için planlanan çalışmaların değerlendirildiği toplantıda Sayın Adem KOCA: "Bilim Sanat Merkezlerimiz yaptıkları projelerle ön planda olmalılar. Bu yıl ilk kez düzenlenecek BİLSEM yaz kurslarımızı en etkili ve öğrencilerimiz açısından en verimli olacak şekilde planlamanızı ve yürütmenizi bekliyoruz. Bu kurslarımızı her yıl geliştirerek yürüteceğiz. Yaz kurslarında ve yeni dönem kayıtlarında fırsat eşitliğini ön planda tutmanız, Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğümüzle görüşerek özel eğitimdeki öğrencilerimizin de kurs olanaklarımızdan, atölye çalışmalarımızdan istifade etmelerini sağlamanız çok önemli. Hepinize çalışmalarınız için teşekkür ediyorum. Herhangi bir ihtiyacınızda her daim sizlerin ve öğrencilerimizin yanınızdayız." dedi. İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Adem KOCA tarafından BİLSEM yöneticilerimize Milli Eğitim Bakanımız Sayın Mahmut ÖZER' in talimatları ve selamları iletilerek toplantı sonlandırıldı.

BİLSEM yaz kurslarına başvuru tarihi 25 Haziran-2 Temmuz arasında olup kurslar 18 Temmuz-14 Ağustos tarihleri arsında gerçekleşecektir.

 01-07-2022

01-07-2022

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.