MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BİRİM AMİRLERİMİZİN "BRİFİNG SUNUMLARI" DEVAM EDİYOR

BİRİM AMİRLERİMİZİN

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Adem KOCA, Müdürlüğümüzün her hafta farklı bir birim amirinden birimiyle ilgili çalışmalar, yürüttükleri projeler, planlamalar, karşılaştıkları sorunlar ve çözüm önerileriyle ilgili  brifing almaya devam ediyor.

Müdürlüğümüzün tüm birim amirlerinin katılımlarıyla düzenlenen ve bu hafta Ölçme Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri ile Mesleki ve Teknik Eğitim Hizmetleri birimlerinden sorumlu İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Sayın Kutlutekin BAŞ'ın brifing sunumu dinleyen Sayın Adem KOCA, "Tüm birimlerimizin ekip olarak uyumlu, verimli ve eğitimin kendi alanlarındaki ihtiyaçlarını azami derecede karşılayacak şekilde çalışmaları, diğer birimlerle sürekli etkileşim halinde olmaları ve herhangi bir ihtiyaç ya da aksaklıkta bizleri mutlak surette bilgilendirmeleri gerekmektedir. Yürüttüğünüz özverili çalışmalar ve yenilikçi projeler için teşekkür ediyorum." dedi.

 

07-12-202207-12-202207-12-2022

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.