MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BİRİM AMİRLERİMİZİN BRİFİNG SUNUMLARI DEVAM EDİYOR

BİRİM AMİRLERİMİZİN BRİFİNG SUNUMLARI DEVAM EDİYOR

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Adem KOCA, Müdürlüğümüzün her hafta farklı bir birim amirinden birimiyle ilgili çalışmalar, yürüttükleri projeler, planlamalar, karşılaştıkları sorunlar ve çözüm önerileriyle ilgili  brifing almaya devam ediyor.

Müdürlüğümüzün tüm birim amirlerinin katılımlarıyla düzenlenen ve bu hafta İnşaat ve Emlak Hizmetleri Şubesi (Onarım Birimi) ile İşyeri Sağlık ve Güvenlik birimlerinden sorumlu İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Sayın Nazmi KENDİGELEN'in brifing sunumu dinleyen Sayın Adem KOCA, "İlimiz genelinde tüm okullarımızın  bakım onarım çalışmalarının düzenli, sistemli, eksiksiz şekilde yürütülmesi, eğitim öğretim ortamının fırsat eşitliğini sağlayacak şekilde düzenlenmesi, tüm birimlerimizin İnşaat Emlak birimini eksikler ve ihtiyaçlar konusunda haberdar etmesi, merkezden taşraya tüm okullarımızla iletişim halinde olunması gerekiyor. Bu konuda gerekli titizliği gösterelim. Ayrıca kurum çalışanlarımızın, öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin  öncelikle can güvenliği açısından işyeri sağlığı ve güvenliği de merkezden taşraya son derece titizlikle koordine edilmesi gereken tartışmasız bir öneme sahip bir konu. Bu konuda olası sorunların öngörülerek her türlü tedbirin ivedilikle ve önceden alınması gerekmektedir. Bu noktada tüm birim amirlerimiz gerekli hassasiyeti göstererek ortak bir duyarlılıkla hareket etmelidir. Yürüttüğünüz özverili çalışmalar için teşekkür ediyorum." dedi.

 

15-12-202215-12-202215-12-202215-12-202215-12-2022

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.