MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Cimnastik'te Öğrencilerimizden Türkiye Derecesi
![Cimnastik'te Öğrencilerimizden Türkiye Derecesi](/meb_iys_dosyalar/2019_10/22155625_WhatsApp_Image_2019-10-22_at_15.46.53.jpg)
Akdeniz Cimnastik S.K. Antrenörü İsmail ÜKÜNÇ eşliğinde 19-20 Ekim 2019 tarihinde İstanbul 'da düzenlenen kulüplerarası 2.lig 2.etap final müsabakalarında Mersin ilimiz Yalınayak İlkokulu öğrencilerinden E. Demir, N. Demir , Aydınlıkevler İlkokulu öğrencilerinden M. Anar , E.Ç. Uyar ve Atatürk İlkokulu öğrencilerinden Y.S. Akan Türkiye 3.sü oldular.
16-27 Şubat 2019 da Hatay 'da düzenlenen Analig çeyrek finalinde grupça 1.oldular.