MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
CUMHURİYET BAYRAMIMIZI COŞKUYLA KUTLUYORUZ...
![CUMHURİYET BAYRAMIMIZI COŞKUYLA KUTLUYORUZ...](/meb_iys_dosyalar/2022_10/29150308_3.jpg)
29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız 99. yıl dönümünde tüm okullarımızda coşkuyla kutlandı.
Aziz Türk Milletinin bağımsızlık aşkı, cesareti ve her cephede ortaya koyduğu üstün mücadele ile tüm dünya milletlerine emsal oluşturan zaferi; öğrencilerimiz ve velilerimizin yoğun katılımıyla gerçekleşen törenlerde şevkle kutlanarak Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşları şükranla yad edildi.
Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun!