MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
CUMHURİYETİMİZİN 100. YILINDA TÜM ŞEHİT VE GAZİLERİMİZ İÇİN HATİM VE MEVLİT PROGRAMI
![CUMHURİYETİMİZİN 100. YILINDA TÜM ŞEHİT VE GAZİLERİMİZ İÇİN HATİM VE MEVLİT PROGRAMI](/meb_iys_dosyalar/2023_10/27173659_kapak.jpg)
Cumhuriyetimizin 100. yılı etkinlikleri kapsamında Valimiz Sayın Ali Hamza PEHLİVAN'ın ve Sayın Milletvekillerimizin teşrifleriyle; Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve Mersin İl Müftülüğü iş birliği ile tüm şehit ve gazilerimiz için Yenişehir Hz. Mikdat Camisi'nde hatim ve mevlit programı gerçekleştirildi.