MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Cumhuriyetin 100.Yılına Bir Mektup Yazar Mısınız Kompozisyon Yarışması Ödül Töreni Yapıldı
![Cumhuriyetin 100.Yılına Bir Mektup Yazar Mısınız Kompozisyon Yarışması Ödül Töreni Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2015_05/k_21165157_dsc_0810.jpg)
Mersin Sivil Toplum Birliği (Platformu) Cumhuriyetin 100.Yılına Bir Mektup Yazar Mısınız Kompozisyon Yarışması Ödül Töreni Mersin Büyükşehir Kongre ve Sergi Sarayında Yapıldı. İl Milli Eğitim Müdürümüz Adem Koca´nın da davetliler arasında yer aldığı törende yarışmada dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.