MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DENKLİK İŞ VE İŞLEMLERİ BİLGİLENDİRME VE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

DENKLİK İŞ VE İŞLEMLERİ BİLGİLENDİRME VE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

Milli Eğitim Bakanlığımız Daire Başkanı Mustafa KILIÇ' ın teşrifleri ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Adem KOCA'nın katılımlarıyla Mersin Suphi Öner Öğretmenevi'nde "Denklik İş ve İşlemleri Bilgilendirme ve  Değerlendirme Toplantısı" yapıldı.

Denklik merkezi bulunan ilçelerimizin ilçe milli eğitim müdürleri ve ilgili şube müdürlerinin de katıldığı toplantıda Denklik iş ve İşlemleri ile ilgili değişen yönetmelik ve kılavuz hakkında bilgilendirme ve değerlendirme yapıldı. 

Toplantıda İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Adem KOCA, "Denklik işlemlerinde kesinlikle aksaklıklara meydan verilmemesi gerekmektedir. Yaptığımız tüm çalışmalar evlatlarımızın geleceği açısından önem arz etmektedir. Bu anlamda Denklik Merkezi bulunan ilçelerimizin, denklik iş ve işlemleriyle ilgili çalışmalarında titiz davranacağından şüphem yok. Sayın Daire Başkanımıza ziyaretleri ve bilgilendirmeleri için şükranlarımı sunuyor, tüm meslektaşlarıma katılımları için teşekkür ediyor, başarılar diliyorum." dedi.

 

28-04-202328-04-2023

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.