MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
e- İçerik Eğitimleri Sosyal Bilgiler ve Tarih Öğretmenleri ile Sürüyor
![e- İçerik Eğitimleri Sosyal Bilgiler ve Tarih Öğretmenleri ile Sürüyor](/meb_iys_dosyalar/2015_08/k_24150445_dsc_5119.jpg)
Sosyal Bilgiler ve Tarih Öğretmenlerine yönelik e- İçerik eğitimleri Suphi Öner Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğü Anamur Salonunda başladı. Eğitimlerin açılışında; İl Milli Eğitim Şube Müdürü Cevat Çakar, Sebit Genel Müdür Yardımcısı Sadi Türeli, Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü EBA Koordinatörü Ali İhsan Baykal , Öğretim Üyesi Prof.Dr. Ziya Selçuk ve kursiyerler hazır bulundu. Yapılan protokol konuşmaların ardından eğitimlere geçildi.