MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EBA Fen Deneyleri Video Yarışması İkincisinden Müdürlüğümüze Ziyaret

EBA Fen Deneyleri Video Yarışması İkincisinden Müdürlüğümüze Ziyaret

 

 

 

EBA Fen Deneyleri Video Yarışması İkincisinden Müdürlüğümüze Ziyaret

 

3.EBA Fen Deneyleri Video Yarışması Türkiye 2.’si Yahya Akel Fen Lisesi Müdürlüğümüzü ziyaret etti. İl Milli Eğitim Müdürü Adem Koca’nın makamında kabul ettiği Video Yarışması Biyoloji Dalında Türkiye 2.’si olan Öğretmen Hülya Aslan ve 3 öğrencisine Okul Müdürü Bayram Çelik eşlik etti.

 

Okul Müdürü Çelik, Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen Fen Bilimleri, Fizik, Kimya/Kimya Teknolojisi ve Biyoloji Dersi Öğretim Programlarına uygun olarak deney videosu yarışmasında okul olarak Türkiye 2.’si olduklarını söyledi.

 

Öğretmen Hülya Aslan ise “Bitki Kök Hücrelerinde Mitoz Bölünme Evrelerinin Gözlenmesi” konulu çalışma ile bu ödüle layık görüldüklerini ve 21 Kasım’da Ankara’da yapılacak tören ile ödüllerini alacaklarını kaydetti.

 

Milli Eğitim Müdürü Koca, başarılı idareci, öğretmen ve öğrencileri tebrik ederek, bu derecenin kendilerini gururlandırdığını ifade etti.

 

16-11-201716-11-2017

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.