MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Eğitici Eğitimleri" Konferansı Açılışını Yaptık            Öğretmen Yetiştirme Genel Müdürlüğümüz koordinesinde okul yöneticilerine yönelik düzenlenen ''Eğitici Eğitimleri'' konferansında Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Adem KOCA açılış konuşmasını yaptı.

Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Adem KOCA konuşmasında, "Kapsayıcı Eğitim Bağlamında Okul Yöneticilerinin Mesleki Gelişim Programı"   Milli Eğitim Bakanlığı ve UNICEF işbirliğinde yürütülmekte olup; bu programda okul yöneticilerinin ortak bir vizyon ve misyon oluşturmaları, sürekli kendilerini geliştirmeye ve öğrenmeye istekli olmaları, başarılı bir liderlik rolünü üstlenebilmeleri amaçlanmakta olduğunu belirtti.

             Bu program dahilinde verilen eğitimler:  Okul Gelişimi ve Yönetimi, Toplum Temelli Okul Yönetimi,  Öğretimsel Liderlik, İnsan Kaynakları Yönetimi ve Kaynak Yönetimi başlıklarında Mersinimiz de başarıyla tamamlandığını söyledi.


29-08-201929-08-201929-08-2019

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.