EĞİTİM GÜCÜ SENDİKASI İL TEMSİLCİSİ ALİ KESKİN VE İL YÖNETİMİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜ FAZİLET DURMUŞ'U MAKAMINDA ZİYARET ETTİ
![EĞİTİM GÜCÜ SENDİKASI İL TEMSİLCİSİ ALİ KESKİN VE İL YÖNETİMİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜ FAZİLET DURMUŞ'U MAKAMINDA ZİYARET ETTİ](/meb_iys_dosyalar/2024_07/22161011_c992709c60be49149159f49cb74eb455.jpg)
Eğitim Gücü Sendikası İl Temsilcisi Ali Keskin ve İl Yönetimi, İl Millî Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş'u makamında ziyaret etti. İl yönetimi ile birlikte Fazilet Durmuş'a ziyarette bulunan Ali Keskin, yeni eğitim öğretim yılı için dilek ve temennilerde bulundu. Yapılan görüşmede Mersin'deki eğitim öğretim durumları ile ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.
İl Millî Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, nazik ziyaretlerinden ötürü Eğitim Gücü Sendikası İl Temsilcisi Ali Keskin ve İl Yönetimine teşekkür etti.