MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ERDEMLİ DOĞA VE FEN OKULU ZİYARETİ

ERDEMLİ DOĞA VE FEN OKULU ZİYARETİ

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Adem KOCA ve Erdemli İlçe Kaymakamı Sayın Aydın TETİKOĞLU Erdemli Doğa ve Fen Okulunu ziyaret ederek incelemelerde bulundular.

Sayın Adem KOCA, ziyareti esnasında öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelerek, "Öğrencilerimizin Doğa ve Fen Okulumuzda alanında uzman öğretmenlerimiz eşliğinde yapmış oldukları faaliyetler; okul dışı öğrenme ortamlarından yararlanmaları, çağın gereklerine uygun olarak kurduğumuz atölyelerimizde bilimsel çalışmaları uygulamalı olarak gerçekleştirmeleri ve doğa bilincine sahip olmaları açısından çok önemli. Burada gerçekten evlatlarımızın akademik ve sosyal gelişimine katkı sunacak çok nitelikli atölyeler yapılıyor. İlimiz genelinde tüm meslektaşlarımızı ve öğrencilerimizi Doğa Fen Okulumuzun olanaklarından yararlanmaya davet ediyor, yürüttükleri özverili çalışmalar için tüm meslektaşlarıma en kalbi duygularımla teşekkür ediyorum. Bizler atölye nitelikli okullarımızın sayısını artırmak ve en kısa sürede daha çok öğrencimize ulaşmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz." dedi.

 

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.