Evde Eğitim Alan Öğrencimiz İlknur Çimen Karne Sevincini Vali Ali İhsan Su ile Paylaştı
![Evde Eğitim Alan Öğrencimiz İlknur Çimen Karne Sevincini Vali Ali İhsan Su ile Paylaştı](/meb_iys_dosyalar/2018_01/19132943_DSC_7835.jpg)
Bedensel Engeli dolayısıyla eğitimine evde devam etmek zorunda olan Cumhuriyet İlköğretim Okulu 2. sınıf Öğrencimiz İlknur Çimen karnesini Mersin Valisi Ali İhsan Su´nun elinden aldı.
Mersin İl Millî Eğitim Müdürü Adem Koca ve Yenişehir İlçe Millî Eğitim Müdürü Kamil Çelebiyılmazın eşlik ettiği ziyarette Vali Su öğrencimizin ailesinden İlknur´un sağlık durumu ve eğitimiyle ilgili bilgiler aldı. Mersin´de sağlık sorunlarından dolayı 117 öğrencinin evde eğitim almak zorunda olduğuna değinen Su, evde eğitim almak zorunda olan öğrencilerin her zaman yanlarında olacaklarını söyledi.